Biyografi

Uzm. Dr. Özlem Teberik 1974 senesinde İzmir’de doğdu. 1980 – 1985 yılları arasında Bergama Zübeyde Hanım İlkokulunda ve 1985–1991 yılları arasında Bergama Lisesinde okudu. 1991 senesinde girdiği Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1998 senesinde mezun oldu.
1999’da Tıpta Uzmanlık Sınavında başarılı olarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında asistanlığa başladı. 2003 senesinde “Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığında Pulmoner Rehabilitasyonun Etkinliği” konusunda uzmanlık tezini vererek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı oldu.
2003 – 2007 yılları arasında mecburi hizmetini yerine getirmek üzere Kastamonu Rehabilitasyon Hastanesinde uzman hekim olarak çalıştı. 2009 dan beri Adana’da hizmet vermektedir.

Uzman Doktor Özlem TEBERİK

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kariyer Adımları

 Hacettepe Üniversitesi – Tıp Fakültesi / 1998
 Ankara Üniversitesi – Tıp Fakültesi (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanlık) / 2003

24 Yıllık Deneyim

Alanlar

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

2003 yılından itibaren alanından uzman bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon doktorudur.

Geleneksel Tıp Uygulayıcısı

Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı mezoterapi, manuel terapi, kuru iğne tedavisi, hacamat (kupa terapi), kinezyobantlama ve PRP tedavileri uygulayıcısıdır.

Dr Özlem hanıma fibromiyalji ağrılarım ve sürekli yorgun hissettiğim için gittim. Hacamat tedavisi yaptı, bizzat kendisi yaptı çok ilgilendi güleryüzlü ve işinin uzmanı bir doktor, ağrılarım ve halsizliğim çok rahatladı herkese tavsiye ederim.

ye…ı

Klinik Danışanı

Boyun fıtığı çeken bilir acil ameliyat dendi fakat biz araştırıp Özlem hocamızı bulduk İYİKİöngörüsü sonucu lazer ışın tedavisi ile 5 seansta şifa buldukO bizim en büyük şansımız.işinin ehli muhteşem enerji Son olarak şunu kesinlikle iddia ederim Bu doktor bir mucizeADANA için büyük…

oy…

Klinik Danışanı

Saç dökülmesi ve kronik yorgunluk şikayeti ile gittim çok ilgilendiler çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum

u…..

Klinik Danışanı

Özlem Hanım benim hayatımı değiştirdi,hayatıma bir melek gibi dokundu.Ben artık ağrılarımdan dolayı hayattan bıkmıştım.Beni tekrar hayata dönderdi.Belimden dolayı hareket edemiyodum, dönemiyodum, artık sakatlığa varmıştım. Bana uygulanan yanlış tedavinin hepsini durdurdu. Yıllarca bana yanlış tanı konulmuştu.Özlem Hanım'ın odasına girdiğimde yerinden fırladı ve bu…

a…..

Klinik Danışanı

Özlem Hanım'dan çok memnunum.Uyguladığı tedaviden, doktor- hasta ilişkisinden, insanlığından ve uygulamış olduğunu tedavisinin kısa süre içerisindeki etkisinden dolayı çok memnun kaldım.Memnuniyetimden dolayı çok hasta gönderiyorum kendisine.Ben bel ağrısı ve boyun ağrısı için manuel tedavi, fizik tedavi gördüm.Hastaya yaklaşımı mükemmel, yeterli olarak bilgilendiriyo,…

c…..

Klinik Danışanı